Twój koszyk: rozwiń v Do kasy

Pierwszy raz u nas? Zarejestruj się

Jesteś naszym klientem? Zaloguj się

Formy płatności

PayU

Płatności elektroniczne realizujemy za pośrednictwem systemu PayU. Korzystając z tych system płatności zapłacisz za przesyłkę najszybciej. Możesz zapłacićszybkim przelewem bankowym on-line, przelewem tradycyjnym lub karta płatniczą.

Pieniądze otrzymamy niemal natychmiast po dokonaniu płatności (dla płatności przelewem tradycyjnym trwa do zazwyczaj nie dłużej niż 1-2 godziny), a to oczywiście skróci czas realizacji zamówienia.

PayU to bezpieczny sposób na to, aby szybko zapłacić za swoje zamówienie. Transakcja zabezpieczana jest poprzez protokół SSL o czym poinformuje Cię niewielka kłódka na dole okna przeglądarki.

Płatność przy odbiorze (pobranie)

Jeżeli za zamówione produkty nie chcesz płacić z góry wybierz tę formę płatności. Za przesyłkę zapłacisz listonoszowi, który zapuka do Twoich drzwi lub w najbliższej placówce pocztowej jeżeli listonosz nie zastanie Ciebie w domu. W niektórych przypadkach wybór płatności za pobraniem może przyspieszyć czas realizacji zamówienia – nie będziemy czekać na Twoją wpłatę. Dlatego jeśli zależy Tobie na czasie warto skorzystać z tej opcji.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon. do pt. w godzinach od 8:00 do 17:00.

telefon: 22 113 44 47

skype: seeworld.pl

e-mail: kontakt@seeworld.com.pl

akceptowane płatności

Akceptowane płatnosci

newsletter

Bądz na bieżąco z nowościami.