Twój koszyk: rozwiń v Do kasy

Pierwszy raz u nas? Zarejestruj się

Jesteś naszym klientem? Zaloguj się

Formy płatności

PayU

Płatności elektroniczne realizujemy za pośrednictwem systemu PayU. Korzystając z tych system płatności zapłacisz za przesyłkę najszybciej. Pieniądze otrzymamy niemal natychmiast po dokonaniu płatności (dla płatności kartą trwa do zazwyczaj nie dłużej niż 1-2 godziny), a to oczywiście skróci czas realizacji zamówienia.

Platnosci.pl to bezpieczny sposób na to, aby szybko zapłacić za swoje zamówienie. Transakcja zabezpieczana jest poprzez protokół SSL o czym poinformuje Cię niewielka kłódka na dole okna przeglądarki.

Przelew na konto

W przypadku wybrania tej formy płatności wystarczy wpłacić nam pieniądze na nasze konto. Przesyłkę wyślemy po odnotowaniu wpłaty.


W tytule przelewu wystarczy wpisać numer zamówienia – otrzymasz go wraz z mailem potwierdzającym złożenie zamówienia. Możesz go również sprawdzić logując się w sklepie.

Jeśli bardzo zależy Ci na czasie zalecamy wybór przesyłki pobraniowej lub płatności poprzez system Platnosci.pl. Jeśli jednak nadal przelew na konto jest dla Ciebie najdogodniejszą formą wysyłki można wysłać nam potwierdzenie przelewu z banku – to powinno przyspieszyć realizację zamówienia.

Nie zalecamy wysyłać przelewów za pośrednictwem Poczty Polskiej. Taki przelew dotrze do nas zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych, co opóźni realizację zamówienia.

Nasz numer konta:
UWAGA! Zmiana numeru konta bankowego.
Alior Bank
04 2490 0005 0000 4600 3709 9556

Bezokularow.pl S.A.
ul. Wrzesińska 44
62-200 Gniezno

Płatność przy odbiorze (pobranie)

Jeżeli za zamówione produkty nie chcesz płacić z góry wybierz tę formę płatności. Za przesyłkę zapłacisz listonoszowi, który zapuka do Twoich drzwi lub w najbliższej placówce pocztowej jeżeli listonosz nie zastanie Ciebie w domu. W niektórych przypadkach wybór płatności za pobraniem może przyspieszyć czas realizacji zamówienia – nie będziemy czekać na Twoją wpłatę. Dlatego jeśli zależy Tobie na czasie warto skorzystać z tej opcji.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon. do pt. w godzinach
od 9:00 do 16:30.

telefon: 0801 011 784
505 388 582

skype: seeworld.pl

e-mail: kontakt@seeworld.com.pl

akceptowane płatności

Akceptowane płatnosci

newsletter

Bądz na bieżąco z nowościami.